HAKKIMIZDA

ECE YAPI; 1978 yılında kurulmuş olup, 30 yılı aşkın süredir inşaat malzemeleri satışında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu yıllardaki talepler doğrultusunda inşat malzemelerinde öncü markaların bayiliklerini yapmıştır. 2004 yılında; BİEN SERAMİK bayiliğimizi halen, Zonguldak, Karabük, Bolu, Kastamonu ve Bartın Toptan ve Perakende Bayilik olmak üzere sürdürmekteyiz. Ayrıca ECA, SEREL, ORKA, MARBURG, BADELLA, FIRAT, DOĞAKİM, KALEKİM, BORUSAN, POLİSAN, FORMİNA, PELİ PARKE ve MOONLOC PARKE olmak üzere, sınıfında öncü birçok markanın yetkili bayiliklerini hali hazırda hem perakende hem toptan olarak sürdürmekteyiz.
 
Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde 2000 m2 lik merkez Mağazamızda "ECE YAPI" konseptini müşterilerimizin hizmetine 2001 yılında sunmuştur. Türkiye’nin en tanınmış seramik, banyo, armatür, vitrifiye, Parke, duvar Kağıdı, banyo Aksesuarları markalarını bir arada ECE YAPI Mağazaları bünyesinde satışını yapmaktadır. Zonguldak Mağazamızın çalışmalarının bitmek üzere olduğunu ve haziran ay sonu itibariyle ECE YAPI konseptini de orada değerli müşterilerimize de aynı kalitede sunmayı hedefliyoruz.
 
Çaycuma’da bulunan 14.000 m2 alanda kurulu Lojistik Merkezimizle, 15 yakın araç filosuyla, uzman satış kadrosuyla siparişten hemen sonra 2 gün içinde ürün teslimatıyla, üstün hizmet anlayışı, satılan ürün garantisi ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle tüketicisine en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

 
KURUMSAL